Čas na serveru 14:19:33

Bohumil Krátký
Koncert

Id: 285705

Koncert

  •  / Koncert / Bohumil Krátký
  •  / Koncert / Bohumil Krátký
  •  / Koncert / Bohumil Krátký
  •  / Koncert / Bohumil Krátký
  •  / Koncert / Bohumil Krátký

olej/plátno, rozměr 58 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 2989x

Vyvolávací cena:

21 200

Příhozy: 64