Čas na serveru 00:26:30

Bohumil Kubišta
Motiv z Florencie

Id: 329502

Motiv z Florencie

  •  / Motiv z Florencie / Bohumil Kubišta

lept/plátno/tisk v hnědé barevnosti, rok 1907, rozměr ve výřezu 26 x 35,5 cm, značeno v tisku uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7678x

Vyvolávací cena:

6 000