Čas na serveru 00:15:05

Bohumil Kubišta
Prosba

Id: 69102

Prosba

  •  / Prosba / Bohumil Kubišta
  •  / Prosba / Bohumil Kubišta

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, nesignováno, papír lehce poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2379x

Vyvolávací cena: