Čas na serveru 06:25:38

Bohumil Mareček
Akt

Id: 120018

Akt

  •  / Akt / Bohumil Mareček
  •  / Akt / Bohumil Mareček
  •  / Akt / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4721x

Vyvolávací cena:

16 500