Čas na serveru 09:19:48

Bohumil Mareček
Čtenářka

Id: 252202

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1546x

Vyvolávací cena:
4 800

14 500