Čas na serveru 05:18:01

Bohumil Mareček
Čtenářka

Id: 252202

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2284x

Vyvolávací cena:
4 800

14 500