Čas na serveru 07:40:47

Bohumil Mareček
Chata Daliborka

Id: 13603

Chata Daliborka

  •  / Chata Daliborka / Bohumil Mareček

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, popis, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2342x

Vyvolávací cena:
500