Čas na serveru 00:28:42

Bohumil Mareček
Dívka a podzim

Id: 303601

Dívka a podzim

  •  / Dívka a podzim / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 67 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3981x

Vyvolávací cena:

50 001

Příhozy: 65