Čas na serveru 11:47:09

Bohumil Mareček
Dívka a střevíček

Id: 258706

Dívka a střevíček

  •  / Dívka a střevíček / Bohumil Mareček

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1286x

Vyvolávací cena:

5 001