Čas na serveru 08:28:20

Bohumil Mareček
Dívka před zrcadlem

Id: 245603

Dívka před zrcadlem

  •  / Dívka před zrcadlem / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustace,po

zobrazeno: 1009x

Vyvolávací cena:
4 800

27 000