Čas na serveru 13:10:59

Bohumil Mareček
Dívka před zrcadlem

Id: 245603

Dívka před zrcadlem

  •  / Dívka před zrcadlem / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustace,po

zobrazeno: 1752x

Vyvolávací cena:
4 800

27 000