Čas na serveru 06:14:21

Bohumil Mareček
Dívka s náhrdelníkem

Id: 225507

Dívka s náhrdelníkem

  •  / Dívka s náhrdelníkem / Bohumil Mareček

olej/plátno/karton, průměr oválu 47 cm, značeno vlevo dole, malba krakelovaná, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 1549x

Vyvolávací cena:
1 800

9 500