Čas na serveru 06:50:38

Bohumil Mareček
Dívka s vějířem

Id: 113004

Dívka s vějířem

  •  / Dívka s vějířem / Bohumil Mareček

olej/dřevo, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, oděrky na rámu, lokálně poškozený obraz

zobrazeno: 5103x

Vyvolávací cena:

9 500