Čas na serveru 10:11:41

Bohumil Mareček
Mladý sochař

Id: 2317

Mladý sochař

  •  / Mladý sochař / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 92 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz mírně poškozen, zvlněné plátno, původní stav, dobově rámováno

zobrazeno: 1225x

Vyvolávací cena:

18 500