Čas na serveru 09:11:52

Bohumil Mareček
Na mezi

Id: 225002

Na mezi

  •  / Na mezi / Bohumil Mareček
  •  / Na mezi / Bohumil Mareček
  •  / Na mezi / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 60 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1034x

Vyvolávací cena:
1 200

16 500