Čas na serveru 08:42:26

Bohumil Mareček
Odpočívající

Id: 250935

Odpočívající

  •  / Odpočívající / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 91 x 127 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, stav viz foto, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 1573x

Vyvolávací cena:

21 000