Čas na serveru 14:12:57

Bohumil Mareček
Pod Chodským vrchem

Id: 25701

Pod Chodským vrchem

  •  / Pod Chodským vrchem / Bohumil Mareček

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 30 x 49 cm, signováno vpravo dole, popis, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2039x

Vyvolávací cena:
2 200

3 800