Čas na serveru 00:42:52

Bohumil Mareček
Portrét dívky

Id: 243001

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Bohumil Mareček

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 35 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1749x

Vyvolávací cena:
1 800

17 000