Čas na serveru 01:17:51

Bohumil Mareček
Při odpočinku

Id: 61402

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 60 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozený, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1322x

Vyvolávací cena:

10 100