Čas na serveru 11:27:02

Bohumil Mareček
Sedící akt

Id: 954

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 75,5 cm, signováno vlevo dole B. Mareček, datováno 1918, na plátně staré oprava, volné v rámu, značně poškozený rám

zobrazeno: 2945x

Vyvolávací cena:
4 800

9 500