Čas na serveru 11:50:14

Bohumil Mareček
Sestry

Id: 237313

Sestry

  •  / Sestry / Bohumil Mareček
  •  / Sestry / Bohumil Mareček
  •  / Sestry / Bohumil Mareček
  •  / Sestry / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr oválu cca 128 x 100 cm, značeno a datováno vlevo, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1233x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 54