Čas na serveru 15:44:24

Bohumil Mareček
Za úplňku

Id: 296302

Za úplňku

  •  / Za úplňku / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 92 x 71 cm, značeno a datováno 1907 vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2725x

Vyvolávací cena:
4 800

64 000

Příhozy: 78