Hlava
Id: 193656
tisková technika/papír, rozměr listu cca 30 x 21 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno
zobrazeno: 1538x
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 500 Kč