Čas na serveru 22:12:44

Bohumil Mendík
Jarní jez

Id: 1505404

Jarní jez

  •  / Jarní jez / Bohumil Mendík

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, na rámu, drobné oděrky

zobrazeno: 2012x

Vyvolávací cena:
3 800