Čas na serveru 19:14:02

Bohumil Němec
Na břehu rybníka

Id: 141408

Na břehu rybníka

  •  / Na břehu rybníka / Bohumil Němec

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno,

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:
500

500

18.7.2018, 22:06:00

18.7.2018 19:59 500 Kč