Čas na serveru 09:17:05

Bohumil Stanislav Urban
Kostomládky u Pardubic

Id: 137716

Kostomládky u Pardubic

  •  / Kostomládky u Pardubic / Bohumil Stanislav Urban

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, na zadní straně galerijní razítko

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:
1 200

2 102