Čas na serveru 15:52:30

Bohumil Stanislav Urban
Noční koupel

Id: 300402

Noční koupel

  •  / Noční koupel / Bohumil Stanislav Urban

olej/plátno, rozměr 33 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1103x

Vyvolávací cena:

2 700