Čas na serveru 02:35:38

Bohumil Stanislav Urban
Tulipány

Id: 439502

Tulipány

  •  / Tulipány / Bohumil Stanislav Urban

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 8269x

Vyvolávací cena:

4 600