Čas na serveru 14:04:38

Bohumil Ullrych
Konvolut tří kusů

Id: 2346

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Bohumil Ullrych

olej/karton, jeden signován, rozměr 23 x 16 cm; rozměr dvou nesignovaných obrazů 21 x 16 cm; vše zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1943x

Vyvolávací cena:

31.8.2015, 22:00:00

31.8.2015 21:32 2 500 Kč