Čas na serveru 07:46:59

Bohumil Ullrych
Koupání

Id: 205606

Koupání

  •  / Koupání / Bohumil Ullrych
  •  / Koupání / Bohumil Ullrych
  •  / Koupání / Bohumil Ullrych

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, neznačeno, vpravo dole pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1383x

Vyvolávací cena: