Čas na serveru 22:26:05

Bohumil Ullrych
Na pastvě

Id: 69606

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Bohumil Ullrych

olej/karton, rozměr 56 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, oděrky na rámu, prohnutý karton, původní stav

zobrazeno: 2114x

Vyvolávací cena:

4 400