Čas na serveru 10:17:34

Bohumil Ullrych
Prodavačky jablek

Id: 89005

Prodavačky jablek

  •  / Prodavačky jablek / Bohumil Ullrych

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 1939, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1056x

Vyvolávací cena:
900

1 700