Čas na serveru 03:09:35

Bohumil Ullrych
U Bubovického rybníka

Id: 194506

U Bubovického rybníka

  •  / U Bubovického rybníka / Bohumil Ullrych

malba/karton, rozměr ve výřezu 42,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

zobrazeno: 2974x

Vyvolávací cena:

3 100