Čas na serveru 13:52:22

Bohumil Ullrych
U rybníka

Id: 1703

U rybníka

  •  / U rybníka / Bohumil Ullrych

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2747x

Vyvolávací cena:

4 700