Čas na serveru 04:26:25

Bohumil Ullrych
Večer u Bubovického rybníka

Id: 75407

Večer u Bubovického rybníka

  •  / Večer u Bubovického rybníka / Bohumil Ullrych

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

zobrazeno: 1466x

Vyvolávací cena:

3 700