Čas na serveru 14:49:04

Bohumil Ullrych
Vesnický rybník

Id: 69626

Vesnický rybník

  •  / Vesnický rybník / Bohumil Ullrych

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2327x

Vyvolávací cena: