Čas na serveru 04:59:58

Bohumil Ullrych
Zátiší

Id: 2117

Zátiší

  •  / Zátiší / Bohumil Ullrych
  •  / Zátiší / Bohumil Ullrych
  •  / Zátiší / Bohumil Ullrych

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1650x

Vyvolávací cena:
900

1 100