Čas na serveru 17:44:50

Bohumil Vrzal
Cestou do Barcelony

Id: 471103

Cestou do Barcelony

  •  / Cestou do Barcelony / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika, plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 3094x

Vyvolávací cena:

87 000

Příhozy: 79