Čas na serveru 14:14:34

Bohumil Vrzal
Na předměstí Holešova

Id: 332801

Na předměstí Holešova

  •  / Na předměstí Holešova / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní olištování, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 7471x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 59