Čas na serveru 01:52:23

Bohumil Vrzal
Předměstí

Id: 471102

Předměstí

  •  / Předměstí / Bohumil Vrzal
  •  / Předměstí / Bohumil Vrzal
  •  / Předměstí / Bohumil Vrzal
  •  / Předměstí / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 3610x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 20

Příhozy: 87