Čas na serveru 20:40:51

Bohumil Vrzal
Vesnice s řepkovým polem

Id: 341401

Vesnice s řepkovým polem

  •  / Vesnice s řepkovým polem / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika/plátno, rozměr 45 x 55 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek z Díla, oděrky na rámu

zobrazeno: 10196x

Vyvolávací cena:

43 000