Čas na serveru 12:13:02

Bohumil Vrzal
Za ohradou

Id: 319401

Za ohradou

  •  / Za ohradou / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1586x

Vyvolávací cena:
2 200

42 003

Příhozy: 49