Čas na serveru 08:14:21

Bohumil Žemlička
Ryba

Id: 470601

Ryba

  •  / Ryba / Bohumil Žemlička
  •  / Ryba / Bohumil Žemlička

tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti autora

zobrazeno: 150x

Vyvolávací cena:

4.12.2023, 21:36:00

4.12.2023 14:06 3 000 Kč