Čas na serveru 16:45:50

Bohumír František Zvěřina
Z Podhradí

Id: 218002

Z Podhradí

  •  / Z Podhradí / Bohumír František Zvěřina

olej/plátno, rozměr 40,5 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5823x

Vyvolávací cena:

28 100

Příhozy: 48