Čas na serveru 04:15:23

Bohumír Dudárek
Dubrovník

Id: 60701

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Bohumír Dudárek

olej/plátno, rozměr 76 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, odřený rám

zobrazeno: 1859x

Vyvolávací cena:

19.1.2017, 20:57:00

19.1.2017 20:53 4 000 Kč