Čas na serveru 02:51:40

Bohumír Dvorský
Krajina

Id: 257103

Krajina

  •  / Krajina / Bohumír Dvorský
  •  / Krajina / Bohumír Dvorský
  •  / Krajina / Bohumír Dvorský

olej/plátno, rozměr 24 x 55,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:

12 500