Čas na serveru 18:36:05

Bohumír Dvorský
Krajina

Id: 257103

Krajina

  •  / Krajina / Bohumír Dvorský
  •  / Krajina / Bohumír Dvorský
  •  / Krajina / Bohumír Dvorský

olej/plátno, rozměr 24 x 55,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1843x

Vyvolávací cena:

12 500