Čas na serveru 21:03:27

Bohumír Dvorský
Kytice

Id: 265402

Kytice

  •  / Kytice / Bohumír Dvorský
  •  / Kytice / Bohumír Dvorský
  •  / Kytice / Bohumír Dvorský

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě rámováno

zobrazeno: 7970x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 56