Čas na serveru 05:11:48

Bohumír Dvorský
Na jaře

Id: 82205

Na jaře

  •  / Na jaře / Bohumír Dvorský
  •  / Na jaře / Bohumír Dvorský
  •  / Na jaře / Bohumír Dvorský

olej/karton, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2223x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600