Čas na serveru 02:54:01

Bohumír Dvorský
Na jaře

Id: 82205

Na jaře

  •  / Na jaře / Bohumír Dvorský
  •  / Na jaře / Bohumír Dvorský
  •  / Na jaře / Bohumír Dvorský

olej/karton, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600