Čas na serveru 07:01:35

Bohumír Dvorský
Podzimní krajina

Id: 111206

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Bohumír Dvorský

olej/plátno, rozměr 39 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 3149x

Vyvolávací cena:

9 500