Čas na serveru 01:48:03

Bohumír Dvorský
Podzimní krajina

Id: 111206

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Bohumír Dvorský

olej/plátno, rozměr 39 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 2877x

Vyvolávací cena:

9 500