Čas na serveru 20:56:39

Bohumír Dvorský
Prosluněné břízy

Id: 123402

Prosluněné břízy

  •  / Prosluněné břízy / Bohumír Dvorský

olej/karton, rozměr 46,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:

10 500