Čas na serveru 02:58:35

Bohumír Dvorský
Rozkvetlé stromy

Id: 28603

Rozkvetlé stromy

  •  / Rozkvetlé stromy / Bohumír Dvorský

kombinovaná technika/papír, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, papír vlevo poškozen, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:
1 200