Čas na serveru 22:46:56

Bohumír František Zvěřina
Motiv z Balkánu

Id: 434127

Motiv z Balkánu

  •  / Motiv z Balkánu / Bohumír František Zvěřina

tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 487x

Vyvolávací cena:

6 550